O nás

Vetrinární ordinace Pod Hradem je zaměřená na poskytování veterinární péče u malých zvířat – psů, koček, drobných savců a exotických zvířat. Nachází se v přízemí rodinného domu na ulici Havlíčkova nedaleko Hradu Malenovice. Prioritou je kvalitní veterinární péče založená na  osobním a ohleduplném přístupu k pacientům a srozumitelná komunikace s majitelem zvířete.

Majitelka veterinární ordinace a ošetřující lékař:

MVDr. Pavlína Stoklásková

  • absolventka Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně (2007)
  • členka Komory veterinárních lékařů ČR a České asociace veterinárních lékařů malých zvířat (oftalmologická sekce)
  • veterinární praxe od r. 2007 na veterinární klinice AAnimalCare a veterinární klinice Lazy ve Zlíně
  • specializace na interní medicínu malých zvířat se zaměřením na oftalmologii, gynekologii a porodnictví
  • účast na odborných seminářích, konferencích a workshopech zaměřených na oftalmologii, gynekologii, dermatologii, endokrinologii a nemoci drobných savců a exotických zvířat, např.

Výroční konference ČAVLMZ – zobrazovací metody v kočičí medicíně (2008), chyby a omyly v malé praxi (2009), endokrinologie (2011), preventivní programy během života psa a kočky (2013), Odborný seminář Aktuální gynekologické problémy u malých zvířat (2008), Dermatologický workshop na téma onemocnění kůže a uší u psa a kočky (2009), SEVCO konference (Southern European Veterinary conference) Barcelona (2010), Veterinární konference SAVLMZ Slovensko – Oftalmologie malých zvířat (2011), Evropská oftalmologická konference ESVO Meeting (2011), Oftalmologický workshop Chirurgie rohovky psa a kočky (2012), Odborný seminář Rohovka a její onemocnění (2014), Oftalmologie v praxi (2015), Bude ještě někdy vidět? (2015), Sítnice – jedna velká neznámá (2016), Odborný seminář a workshop Plazi ve veterinární ordinaci (2013), Odborný seminář Problematika exotických ptáků a plazů (2010) a Drobní savci v klinické praxi (2011), Konference VETFAIR Drobní savci, ptáci a plazi – záludnosti diagnostiky a terapie (2013), Odborný seminář Geriatrický pacient ve veterinární praxi (2016), Veterinární konference Vetmeeting (2018), Onkologický kongres – Orální tumory psa a kočky (2018)

  • aktivně působí v oblasti kynologie, členka výboru Klubu chovatelů loveckých slídičů (KCHLS)
  • aktivní členka Českomoravské myslivecké jednoty (ČMMJ)
  • majitelka registrované chovatelské stanice Deermount, chovatelka plemene anglický kokršpaněl, lovecký výcvik a úprava psů